Přeskočit na obsah

O nás

Firma O.K.M., spol. s r. o. vznikla počátkem roku 1998 se zaměřením na prodejinstalatérského materiálu a výrobu elektrorozvaděčů. Po otevření své vzorkovéprodejny – koupelnového studia na Václavském náměstí v Berouně zaměřila svoji činnost především na produkty a služby související s KOUPELNAMI a jejím příslušenstvím.

Hlavní filozofií naší firmy je poskytovat komplexní řešení KOUPELNY od grafického návrhu, přes odbornou pomoc při výběru zařízení až po realizaci na klíč.

Samozřejmostí naší firmy jsou i návštěvy našich pracovníků u Vás doma při zaměřeníkoupelny, jakož i rozvoz zboží do určité vzdálenosti ZDARMA.

Již svým logem „KOUPELNY PRO KAŽDÉHO“ je vyjádřeno, že v naší prodejně si dobře vybere zákazník hledající levné zboží, jakož i klient požadující luxus.

O.K.M se stále snaží zlepšovat a rozvíjet svoji činnost, jak v oblasti přímého prodej tak realizací, aby co nejlépe uspokojila své zákazníky.

Firma poskytuje servis nejen jednotlivcům, ale i dalším firmám. Na základě dobrých kontaktů s výrobci a spolupráce s jinými velkododavateli jsme schopni vybavit Vaši stavbu kanalizačními trubkami, rozvody vody (plynu, topení), radiátory, kotli, dřezy, ohřívači, ale i lepidly, tmely a ostatním materiálem souvisejícím s vodou.

Navštivte nás na naší prodejně na adrese Václavské náměstí 79/3, 266 01 Beroun.